Nehnuteľnosti družstva

Pri rezervácii Voľného týždňa pre účastníkov Programu Vacation a Programu Holiday je potrebné dodržať tento postup:

  1. Kliknete na tlačidlo “Rezervujte si pobyt v družstevných apartmánoch”
  2. Vyberte si ubytovanie a kliknete na tlačidlo Rezervovať.
  3. Vyberiete si termín pobytu.
  4. Zadajte zľavový kupón NFD s popisom: PV a rok za ktorý si uplatňujete voľný týždeň.
  5. Vyberte si apartmán podľa dostupnosti + zadajte počet osôb zúčastňujúcich sa pobytu.
  6. Pri rezervácii vyplňte svoje kontaktné údaje a do poznámky napíšte Vaše ID člena NFD + číslo zmluvy.
  7. Po vykonaní rezervácie Vám príde e-mailom potvrdenie o prijatí rezervácie z rezervačného systému + informácia o úhrade servisného poplatku 99 EUR (Servisný poplatok zahŕňa: upratovacie služby, služby práčovne, recepcie, platby za vodu, elektrinu, kúrenie, opravy, výmena opotrebovaného materiálu, náklady spojené s rezervačnými službami pobytov PV atď.)
  8. Servisný poplatok je potrebné uhradiť do 7 dní od vytvorenia rezervácie na bankový účet NFD číslo: SK95 7500 0000 0040 2815 9628, VS: číslo objednávky.
  9. Po úhrade poplatku Vám bude z NFD doručený ubytovací Voucher k rezervovanému pobytu, ktorým sa preukážete pri nástupe na pobyt.
  10. V prípade, že servisný poplatok do uvedeného termínu nebude uhradený, Vaša rezervácia bude automaticky rezervačným systémom zrušená.

Penzion Grosek

Stará Ľubovňa

Penzión Grosek sa nachádza v krásnej oblasti Zamagurskej vrchovine, v malebnej rekreačnej dedinke Vyšné Ružbachy. Len pár kilometrov od Ľubovnianskeho hradu, Vysokých Tatier či Pieninského národného parku a v blízkosti hraníc s Poľskom. Objavte čaro jedného z najkrajších kútov severného Slovenska a oddýchnite si v klimatickom prostredí našej podhorskej oblasti. Náš tím je pripravení vám zabezpečiť prvotriedny servis pre vaše spoločné chvíle u nás.

Apartmány Marina d’Or

Španielsko

Apartmány Marina d’Or sa nachádzajú v v prázdninovom mestečku na pobreží Costa Azahar v Španielsku, v tesnej blízkosti historického mesta Oropesa del Mar. Toto prázdninové mestečko je vybudované na tzv. zelenej lúke, kde nájdete kompletnú infraštruktúru pre cestovný ruch ako sú reštaurácie, bary, obchody, rôzne športoviská, udržiavané piesočnaté pláže, záhrady a množstvo ďalších.

Apartmány Smaragd a Rubín

Stará Ľubovňa

Ubytovacie zariadenie Apartmán Smaragd a Rubín**** sa nachádza v Starej Ľubovni v Prešovskom kraji. Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné parkovisko, izbovú službu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 3 spálne, vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou a 2 kúpeľne s vaňou alebo sprchovacím kútom. K vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou.

Apartmány Kukučka

Tatranská Lomnica

Apartmány Kukučka sa nachádzajú v centre lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica, ktoré je vzdialené len 200 metrov. Apartmány ponúkajú moderne zariadené ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi. Všetky apartmány sú zariadené v horskom štýle s dreveným nábytkom a kamennými stenami. V spálni a priestore na posedenie je k dispozícií TV s plochou obrazovkou. K dispozícií je súkromné parkovisko.